پوست مختلط و مراقبت از آن،بهترین آرایشگاه کرج

توسط
در آموزشی, مطالب

پوست مختلط و مراقبت از آن،بهترین آرایشگاه کرج

پوست مختلط و مراقبت از آن،بهترین آرایشگاه کرج:

سالن آنیش ۳۲۵۳۲۰۴۳:
اگر جنس پوستتان مختلط است این کارها را انجام ندهید!
⁣ 👈نباید مرطوب کننده را فراموش کنید
استفاده نکردن از مرطوب کننده ،فارغ از این که پوستی خشک، چرب یا مختلط داشته باشید، یک اشتباه بزرگ است. وقتی شما متوجه می­شوید، قسمتی از پوستتان که خشک است به مرطوب­ کننده نیاز دارد، در کنار آن، نقاط چرب هم وجود دارند. با این­ حال استفاده نکردن از مرطوب­ کننده می­تواند باعث شود پوست شما چرب ­تر به نظر آید. پس سعی کنید از یک مرطوب کننده­ ی سبک و بر پایه­ ی آب استفاده کنید.

👈⁣نباید لایه برداری را فراموش کنید
همه می­توانند از مزایای لایه­ برداری استفاده کنند، با این­ حال تعداد استفاده از آن به نوع پوست شما مربوط است. لایه­ برداری، سلول­ های مرده ­ی پوست را از سطح پوست شما جدا می­کند و با گذشت زمان باعث می­شود پوستتان عالی به نظر رسد. از محصولی استفاده کنید که فاقد چربی است. با توجه به اینکه پوست شما در چه وضعیتی هستند، ممکن است به این نتیجه برسید که می­توانید در طول روز به دفعات بیشتری از مرطوب­ کننده­ ها استفاده کنید.

 

👈⁣ نباید از زیرساز چشم پوشی کنید
اضافه کردن یک مرحله­ ی اضافی در روند روزانه­ ی آرایش ممکن است غیرضروری به نظر رسد، اما استفاده از زیرساز یک مرحله­ ی غیرضروری نیست. آرایش پوست ترکیبی می­تواند استرس ­زا باشد، چون پوستی متشکل از قسمت ­های چرب و خشک، می­تواند باعث شود که اثری ناهماهنگ ایجاد شود. انتخاب صحیح یک زیرساز، می­تواند به داشتن پوستی یکپارچه و بی­ عیب و نقص کمک کند.

پوست مختلط و مراقبت از آن،بهترین آرایشگاه کرج

این پست توصیه می شود

نظرات